Volné pozice

Vysokoškolský absolvent na pozici: asistent stavbyvedoucího / mistr stavební výroby

Místo Ostrava Profesní úroveň Absolvent / bez praxe
Typ úvazku HPP Vzdělání vysokoškolské

Požadavky na pracovní pozici:

  • USO/VŠ se zaměřením na pozemní stavby
  • komunikativnost, rozhodnost, odolnost vůči stresu
  • orientace v projektové dokumentaci, povědomí o technických normách
  • uživatelská znalost práce na PC, minimálně MS OFFICE
  • chuť pracovat ve zkušeném kolektivu a rozvíjet sví znalosti a schopnosti
  • mravní bezúhonnost
  • ŘP sk. B výhodou

Náplň práce:

  • kontrolní činnost prací realizovaných subdodavateli
  • administrativní činnost při vzorkování výrobků
  • kontrola kvality a jakosti stavebních prací
  • vyhodnocování časového plnění subdodavatelů
  • příprava harmonogramu stavby
  • komunikace a spolupráce s TDS, projektantem
  • práce ve výrobním týmu

Nabízíme:

  • stabilní práci v dynamicky se rozvíjející společnost
  • dobré pracovní a platové podmínky
  • notebook, služební telefon, stravenky, multisport kartu
  • možnost se profesně rozvíjet

v případě zájmu prosím piště na : kontakt@ridera-stavebni.cz