Volné pozice

Vysokoškolský absolvent na pozici: příprava výroby / rozpočtář

Místo Ostrava Profesní úroveň Absolvent / bez praxe
Typ úvazku HPP Vzdělání vysokoškolské

Požadavky na pracovní pozici:

  • USO/VŠ stavebního směru – pozemní stavby výhodou
  • komunikativnost, rozhodnost, odolnost vůči stresu
  • orientace v projektové dokumentaci, povědomí o technických normách
  • uživatelská znalost práce na PC, minimálně MS OFFICE, výhodou rozpočtářský program KROSS, BUILDPOWER (URS, RTS)
  • chuť pracovat ve zkušeném kolektivu a rozvíjet sví znalosti a schopnosti
  • mravní bezúhonnost
  • ŘP sk. B výhodou
  • přehled o cenách stavebních prací na trhu

Náplň práce:

  • příprava, zpracování a sestavování výběru stavebních prací
  • kontrola cen a kalkulací stavebních prací
  • příprava smluv, objednávek dle vzoru
  • spolupráce při ekonomickém vyhodnocování průběhu realizace staveb
  • zajišťování subdodavatelských cenových nabídek

Nabízíme:

  • stabilní práci v dynamicky se rozvíjející společnost
  • dobré pracovní a platové podmínky
  • notebook, služební telefon, stravenky, multisport kartu
  • možnost se profesně rozvíjet

v případě zájmu prosím piště na : kontakt@ridera-stavebni.cz