Jsme partnerem Setkání lídrů českého stavebnictví 2022

19.6.2022

Letošní rok společnost Ridera a.s. organizuje Setkání lídrů českého stavebnictví 2022, které se koná v pátek 24. června již tradičně na Pražském Hradě. Jde o klíčovou událost roku, které se pravidelně účastní více jak 500 hostů z řad největších investorů, ředitelů stavebních, projektových a developerských společností a VIP osobností diskutované problematiky o směřování českého stavebnictví. […]

Úspěšné dokončení projektu BD Západní město – Objekt J

28.3.2022

Během března jsme investorovi předali úspěšně dokončení projekt Bytový dům Západní město – Objekt J v nově vzniklé Britské čtvrti na pražských Stodůlkách. Projekt obsahoval výstavbu 4 věžových domů se 7 nadzemními podlažími, společně propojenými 2 suterény. Stavba celkem obsahuje 201 bytů, do kterých se už koncem března mohla řada majitelů začít stěhovat. Více se můžete […]

Úspěšné dokončení ZŠ Generála Janka

22.11.2021

Ještě před Vánocemi jsme úspěšně dokončili rekonstrukci Základní školy Generála Janka, kde jsme pracovali na snížení energetické náročnosti budovy včetně rekonstrukce vnitřních prostor detašovaného pracoviště v ulici Klicperova. Na konci listopadu jsme tedy budovu předali, zkolaudovali a dokonce stihli udělat i památeční fotografii se zástupci objednatele, vedení školy, TDS a vedení stavby.

Právě stavíme

Výhledy Chodovec AB

Novostavba bytového domu A se šesti nadzemními a dvěma podzemními podlažími. Celkem bude bytový dům obsahovat 72 bytových jednotek. V podzemí se budou nacházet parkovací stání, sklepní prostory a technologické zázemí domu.

Novostavba bytového domu B se sedmi nadzemními a dvěma podzemními podlažími. Celkem bude bytový dům obsahovat 105 bytových jednotek. V podzemí se budou nacházet parkovací stání, sklepní prostory a technologické zázemí domu.

Součástí záměru je dále výstavba nových přístupových komunikací, nové zeleně a drobných venkovních objektů.