Náměstí Běchovice

4.3.2024

V úterý 27. února 2024 jsme poklepáním na základní kámen slavnostně zahájili výstavbu projektu „Náměstí Běchovice – realizace“. Nové náměstí v centrální části Běchovic bude prostorově navazovat na budovu Staré Pošty a rekreační prostory Požárního rybníka. Celý prostor bude rekultivován, oživen vodními prvky a prvky drobné architektury, jako jsou lavičky či pítko. Náměstí bude realizováno v koordinaci s přeložkami […]

Zdárné předání projektu Rohan City

13.2.2024

Hned prvního února jsme investorovi předali úspěšně dokončený projekt Rohan City – Sekce B, bytové domy se teď nově nachází na Praze 8. Zakázka zahrnovala výstavbu 2 bytových věží se 102 byty a 2 parkovacími suterény. Více fotografií a podrobnější informace o výstavbě naleznete v našich referencích.

Podařilo se! Rezidence Oliva získala zvláštní cenu poroty v soutěži Stavba roku 2023

28.11.2023

Ve velkolepém triumfu architektury a designu na galavečeru soutěže Stavba roku 2023 získal projekt Rezidence Oliva zvláštní ocenění poroty. Ze 110 přihlášených staveb se do finále soutěže probojovalo nejlepších osmatřicet. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 24. listopadu v pražském Rudolfinu a cenu za společnost na něm přebral hlavní stavbyvedoucí projektu Ing. Milan Trsek.

Právě stavíme

FN Ostrava – Diagnostický komplement, konsolidace ÚLM, etapa 4b, dilatační celek E

V projektu jde o dokončení rekonstrukce biochemických laboratoří v dilatačním celku E a navíc se ve stávajícím schodišťovém prostoru tohoto dilatačního celku vytvoří chráněná úniková cesta.